Як вибрати пластикові вікна?

Як вибрати пластикові вікна?

По-перше , визначимося , які ж складові ГАРНОГО вікна .
Вікно - високотехнологічний продукт , тому і його якість, і експлуатаційні властивості залежать від цілого комплексу чинників:

 • правильний замір;
 • якісні комплектуючі (профіль , фурнітура , ущільнювачі , склопакет);
 • якісна збірка на сучасному обладнанні;
 • правильна установка.

Для того щоб вікно служило довго і бездоганно , важливий саме весь цей комплекс в цілому. Відсутність одного або декількох з перерахованих вище складових приведе в результаті до погіршення експлуатаційних властивостей вікна , і як наслідок до вашого розчарування в сучасному пластиковому вікні.

А чи є алгоритм вибору правильного вікна? У багатьох є вже власну думку , що склалася шляхом проб і помилок , що потрібно чи не потрібно робити при виборі компанії-установника. Тут ми спробували узагальнити цей досвід і поділитися ним з вами :

 1.     Перш за все, зверніться до своїх знайомих , друзів чи сусідів , які вже встановили у себе вікна . Якщо вони залишилися задоволені сервісом , спілкуванням , умовами і самою продукцією - це найкраща рекомендація , значить , можна запрошувати замірника . Якщо вони залишилися чимось незадоволені , то обов'язково внесіть цю фірму в свій " сумнівний " список з позначкою , що було зроблено відверто погано або не зовсім добре , щоб потім або зовсім не звертатися в цю компанію, або загострити увагу на проблемних місцях.
 2.     Якщо ж таких знайомих у вас немає , пошукайте інформацію в Інтернеті , почитайте форуми , походіть по сайтах виробників профілю або самих віконних компаній , подивіться рекламу в пресі , складіть список з тих компаній , відгуки та інформація про яких сподобалися вам найбільше і починайте їх обдзвонювати .
 3.     У процесі обдзвону автоматично відсівайте тих , де з вами поспілкувалися нечемно , не змогли відповісти на питання або просто не підняли трубку. У тих компаніях , де вам сподобалося спілкування по телефону , зробіть виклик замірників. УВАГА ! Всі ціни, які ви дізнаєтеся по телефону , будуть попередніми ! Вікно - індивідуальний продукт , його ціна завжди варіюється залежно від розміру і кольору конструкції , складності конфігурації , товщини склопакета , способу відкривання , наявності додаткових функцій та ін. Точна ціна буде відома тільки після виміру .
 4.      Викличте кілька замірників з різних компаній . Виїзд замірника завжди безкоштовний! Зверніть увагу на пунктуальність замірників , на те , як він спілкувався з вами , чи був готовий відповідати на ваші запитання , чи запропонував він вам якісь варіанти конструкцій вікна , додаткові аксесуари до вікна ,чи порадив, на чому можна заощадити , а на чому економити не можна , чи розсіяв  ваші сумніви і побоювання або породив їх ще більше. Відзначте у своєму списку ті компанії , чиї замірники справили на вас найбільш сприятливе враження .
 5.      Дочекайтеся розрахунків вартості від тих замірників , які вам сподобалися. Розрахунок вартості повинен бути переданий вам точно в строк , і не усно по телефону , а повинен являти собою надрукований рахунок з перерахуванням всіх параметрів замовленого вами вікна , а також повинен містити схему-креслення вибраної вами конструкції.
 6.      Після цього ви можете або відразу перейти до п.7 , або , якщо хочете ще раз переконатися в тому , що не помилилися , відвідати офіси компаній , пропозиції яких вам сподобалися найбільше , - подивитися зразки , почитати рекламно-інформаційні матеріали, поспілкуватися з менеджерами з продажу. Якщо офіс і його співробітники викликали такі ж позитивні емоції , як і спілкування з заміряє , то переходите до наступного пункту.
 7.      Вам залишається вибрати найцікавіший для вас варіант і укласти договір з фірмою. Ви все зробили правильно: провели справжнє маркетингове дослідження і вибрали гідних .

Замовити дзвінок

Будь ласка, вкажіть ваше ім’я і ваш номер телефона, і ми вам передзвонимо.

Лічильник відвідуваності

116688
сьогодні
вчора
за тиждень
минулий тиждень
за місяць
минулий місяць
за ввесь час
7
82
422
115641
3304
9954
116688

Your IP: 100.24.115.253
Server Time: 2019-11-16 02:31:47
счетчик joomla
Закрыть
Ваше ім'я
Контактний телефон